Na obiekcie Estadi Mallorca Son Moix odbył się mecz Mallorca kontra Real Madrid zakończony wynikiem 0-1

W meczu 31. kolejki La Ligi pomiędzy Mallorcą a Realem Madryt padł szczególnie ważny gol, decydujący o losach spotkania. Pomimo zaciekłej rywalizacji, obie drużyny nie potrafiły zdobyć bramki do przerwy. Ostatecznie, to drużyna Realu Madryt wyszła zwycięsko z tego starcia, pokonując gospodarzy 1-0. Mecz odbył się w Estadi Mallorca Son Moix dnia 13 kwietnia 2024 roku o godzinie 16:30. Teraz czas na szczegółowe omówienie przebiegu tego emocjonującego starcia.

Relacja z meczu piłki nożnej: Mallorca - Real Madrid

Mecz pomiędzy drużynami Mallorca i Real Madrid odbył się w ramach La Ligi, w 31. kolejce sezonu. Spotkanie miało miejsce na Estadi Mallorca Son Moix, a sędzią głównym był Jose Maria Sanchez Martinez z Hiszpanii.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice obu drużyn gorączkowo dopingowali swoje zespoły, tworząc niesamowitą aurę rywalizacji.

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek, mimo że obie drużyny starały się znaleźć drogę do siatki rywala. Zawodnicy prezentowali wysoki poziom techniczny, ale skuteczność w wykończeniu pozostawiała wiele do życzenia.

Druga połowa rozpoczęła się dynamicznie, a to Real Madrid jako pierwszy wpisał się na listę strzelców. W 48. minucie bramkę zdobył A. Tchouaméni, pokonując bramkarza Mallorcy po ładnej akcji z udziałem jednego z jego kolegów z zespołu.

Mallorca próbowała odrobić straty, jednak piłkarze Realu Madrid świetnie się bronili, nie pozwalając gospodarzom na skuteczne akcje ofensywne. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1 na korzyść gości.

W trakcie meczu arbiter pokazał kilka żółtych kartek. W drużynie gospodarzy ukarani zostali Antonio Raíllo w 16. minucie oraz Vedat Muriqi w 82. minucie. Natomiast w zespole Realu Madrid żółtą kartkę otrzymał Andriy Lunin w 85. minucie.

Pomimo zażartej walki na boisku, żadna z drużyn nie zdołała zdobyć kolejnej bramki. Real Madrid wywiozło trzy punkty z tej potyczki, a kibice mogli cieszyć się z zwycięstwa swojej drużyny.

Patrząc w przyszłość, Mallorca zmierzy się kolejno z zespołami Sevilla, Cadiz oraz Atletico Madrid, natomiast Real Madrid czekają starcia z Manchester City, Barceloną oraz Real Sociedad.