Dnia 2021-11-27 17:30 miał miejsce mecz między Mallorca i Getafe: 0-0

Mallorca kontra Getafe 0-0. Dnia 2021-11-27 17:30 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 15. Zmierzyły się Mallorca i Getafe.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Mallorca a Getafe wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Mallorca: Jordi Mboula 60' Franco Russo 67' Abdón Prats 90'

Żółte kartki Getafe:

Czerwone kartki Getafe:

Sędzią głównym tego spotkania był Santiago Jaime. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Mallorca stawi czoła Gimnástica Segoviana, następne spotkania z drużynami Atletico Madrid i Celta Vigo a Getafe podejmie Mollerussa. Następne mecze zagra z drużynami Athletic Club i Alaves.

Kibice śledzą starcia w lidze La Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak Jordi Mboula niejednokrotnie zaserwowały własnym sympatykom wiele wspaniałych emocji. Trafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, idealne asysty oraz gole gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Cieszące oko walki między zawodnikami są nader zajadłe, rzadko zdarza się ostatecznie, że są to spotkania statyczne. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi La Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak Mallorca oraz Getafe w lidze La Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.