Osasuna kontra Mallorca, wynik spotkania 1-0

Osasuna kontra Mallorca wynik 1-0. Dnia 2023-01-14 17:30 na stadionie Estadio El Sadar odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 17 pomiędzy Osasuna a Mallorca.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Osasuna a Mallorca wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: Aimar Oroz 47' 1-0 Moi Gómez

Żółte kartki Osasuna: Chimy Ávila 58' Lucas Torró 78'

Żółte kartki Mallorca: Kang-in Lee 39' Martin Valjent 90' Clément Grenier 90'

Czerwone kartki Osasuna:

Sędzią głównym tego spotkania był Cesar Soto Grado, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Osasuna stanie naprzeciw Real Betis, następne spotkania z drużynami Elche i Atletico Madrid. Kolejno natomiast Mallorca z Real Sociedad. Następne mecze zagra z drużynami Celta Vigo i Cadiz.

Przeczytaj artykuł i poznaj nowe informacje o zakładach sportowych - kliknij tutaj!

Mnóstwo kibiców śledzi pasjonujące potyczki, które dotyczą ligi La Liga. Utalentowane futbolowe drużyny z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Chimy Ávila Kang-in Lee nieraz zagwarantowały fantastycznym miłośnikom wiele niesamowitych przeżyć. Natrafiamy na wyśmienite asysty czy bramki, nieprzepisowe faule zakończone czerwoną kartką, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy drużynami zdarzają się nader zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, iż zmagania przynudzają. Z tego względu warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi La Liga. Udział takich popularnych zespołów jak Osasuna oraz Mallorca w lidze La Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Estadio El Sadar.