Mecz Valladolid vs Mallorca na stadionie Estadio Municipal José Zorrilla - wynik końcowy 3-3

Valladolid vs Mallorca, wynik końcowy 3-3. W dniu 2023-04-09 12:00 na obiekcie sportowym Estadio Municipal José Zorrilla rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Valladolid i Mallorca.

Pierwsza część spotkania między Valladolid i Mallorca zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-3.

Gole strzelali: Kike Pérez 33' 1-0 Lucas Rosa V. Muriqi 53' 1-1 Pablo Maffeo Manu Morlanes 58' 1-2 S. Amallah 68' 2-2 C. Larin Monchu 86' 3-2 Kenedy V. Muriqi 90' 3-3

Żółte kartki Valladolid: Roque Mesa 10' Lucas Rosa 56' Cyle Larin 90'

Żółte kartki Mallorca: Abdón Prats -5' Iñigo Ruiz de Galarreta 38' Martin Valjent 45' Jaume Costa 64' Manu Morlanes 73'

Czerwone kartki Valladolid:

Główny sędzia meczu - Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Valladolid stanie naprzeciw Villarreal, następne spotkania z drużynami Girona i Valencia. Kolejno natomiast Mallorca zmierzy się z Celta Vigo. Następne mecze zagra z drużynami Getafe i Atletico Madrid.

Bardzo często kibice śledzą starcia, które startują w lidze La Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak Roque Mesa Abdón Prats często sprawiają pierwszorzędnym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Walki między zawodnikami zdarzają się zażarte, nie często bywa, że są to zmagania drętwe. Często obserwujemy brutalne faule, przechodzące do historii asysty czy gole dodające wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Z tego względu warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Valladolid i Mallorca z ligi La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Estadio Municipal José Zorrilla.