Las Palmas - Mallorca, wynik meczu - 1-1

Las Palmas - Mallorca wynik meczu 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Las Palmas a Mallorca wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2023-08-12 17:30 na obiekcie sportowym Estadio de Gran Canaria rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 1. Na przeciw siebie stanęły Las Palmas oraz Mallorca.

Gole strzelali: Jonathan Viera 29' 1-0 Raíllo 70' 1-1 Darder

Żółte kartki Las Palmas: Kirian Rodríguez 39' Enzo Loiodice 84' Álvaro Lemos 84'

Żółte kartki Mallorca: José Copete 28' Omar Mascarell 53'

Czerwone kartki Las Palmas:

Sędzią głównym tego spotkania był Victor Garcia Verdura, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Las Palmas stanie naprzeciw Valencia, następne spotkania z drużynami Real Sociedad oraz Girona. Kolejno natomiast Mallorca z Villarreal. Następne mecze zagra z drużynami Granada CF oraz Athletic Club.

Fani piłki nożnej śledzą fascynujące poczynania w lidze La Liga. Mocne piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak Kirian Rodríguez José Copete nieprzerwanie gwarantują swoim entuzjastom futbolu emocje sięgające zenitu. Przyciągające uwagę walki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają nader bezkompromisowe, rzadko bywa ostatecznie, że spotkania nie są warte uwagi. Natrafiamy na nieczyste faule, idealnie wyliczone gole oraz asysty, które gwarantują wyjątkowe wrażenia z meczu. Zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi La Liga oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Las Palmas oraz Mallorca z ligi La Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Estadio de Gran Canaria.