Dnia 2023-05-12 19:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Mallorca i Cadiz - 1-0

Mallorca - Cadiz 1-0. Dnia 2023-05-12 19:00 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi odbył się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Mallorca i Cadiz.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Mallorca a Cadiz zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: Pablo Maffeo 16' 1-0

Żółte kartki Mallorca: Manu Morlanes 32' Kang-in Lee 50' Jaume Costa 55' Iñigo Ruiz de Galarreta 58' Pablo Maffeo 90'

Żółte kartki Cadiz: José Mari -5' Chris Ramos 7' Iván Alejo 64' Gonzalo Escalante 75'

Czerwone kartki Cadiz:

Główny arbiter spotkania - Jose Maria Sanchez Martinez, Spain. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Mallorca zmierzy się już z Almeria, następne spotkania z drużynami Valencia i Barcelona. Kolejno natomiast Cadiz zmierzy się z Valladolid. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal i Celta Vigo.

Kibice z dużym zapałem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze La Liga. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Manu Morlanes José Mari nieustannie gwarantują fantastycznym kibicom mnóstwo emocji. Interesujące zmagania pomiędzy zawodnikami są niezwykle zajadłe, bardzo rzadko bywa, iż są to potyczki nużące. Systematycznie natrafiamy na brutalne sytuacje na faul, idealne asysty czy gole dodające smaczku całemu widowisku. Z tego powodu warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi La Liga. Mallorca oraz Cadiz i ich udział w lidze La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.