Mecz Granada CF kontra Mallorca zakończony wynikiem 3-2

Granada CF kontra Mallorca, wynik 3-2.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Granada CF oraz Mallorca wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 3-2.

W dniu 2023-08-26 17:30 na obiekcie sportowym Estadio Nuevo Los Cármenes rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 3. Na przeciw siebie stanęły Granada CF i Mallorca.

Gole strzelali: Miguel Rubio 12' 1-0 José Callejón Abdón Prats 38' 1-1 Toni Lato Bryan Zaragoza 46' 2-1 Gumbau M. Uzuni 70' 3-1 Samú Costa 87' 3-2

Żółte kartki Granada CF: Óscar Melendo 16' Sergio Ruiz Alonso 41'

Żółte kartki Mallorca: José Copete 33' Predrag Rajković 41' Dani Rodríguez 45' Giovanni González 51' Cyle Larin 68' Pablo Maffeo 90' Javi Llabrés 90'

Czerwone kartki Granada CF:

Sędzią głównym tego spotkania był Francisco Hernandez Maeso, Spain. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Granada CF stanie naprzeciw Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Girona i Las Palmas natomiast Mallorca zmierzy się z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Celta Vigo i Girona.

Bardzo często oddani kibice śledzą pasjonujące starcia ligi La Liga. Mocne futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze jak Óscar Melendo José Copete stale zapewniają wspaniałym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się przechodzące do historii bramki oraz asysty, nieprzepisowe faule, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy drużynami bywają niezwykle nieustępliwe, nie często zdarza się koniec końców, że zmagania przynudzają. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi La Liga i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Granada CF oraz Mallorca z ligi La Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Estadio Nuevo Los Cármenes.