Mecz Rayo Vallecano - Mallorca, wynik końcowy 2-2

Rayo Vallecano - Mallorca, wynik 2-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Rayo Vallecano a Mallorca wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2023-09-30 14:15 na obiekcie sportowym Estadio de Vallecas rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 8 pomiędzy Rayo Vallecano a Mallorca.

Gole strzelali: Álvaro García 4' 1-0 Sergio Camello V. Muriqi 44' 1-1 Abdón Prats Antonio Sánchez 59' 1-2 Darder R. Falcao 90' 2-2

Żółte kartki Rayo Vallecano: Unai López 43' Raúl de Tomás 90'

Żółte kartki Mallorca: Jaume Costa -5' Sergi Darder 83' Giovanni González 90' Amath Ndiaye 90' Omar Mascarell 90'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Sędzią głównym tego spotkania był Mario Melero Lopez, Spain. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Rayo Vallecano stawi czoła Sevilla, następne spotkania z drużynami Las Palmas i Real Sociedad natomiast Mallorca z Valencia. Następne mecze zagra z drużynami Real Sociedad i Getafe.

Liczni kibice z dużym zapałem śledzą pasjonujące potyczki, które tyczą się ligi La Liga. Liczące się drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Unai López Jaume Costa częstokroć zapewniły kapitalnym kibicom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Cieszące oko potyczki między zawodnikami z ligi są niezwykle zażarte, rzadko bywa, iż potyczki nudzą. Zdarzają się przepiękne gole czy asysty, bezwzględne sytuacje na faul, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać widowiska sportowe znakomitej ligi La Liga i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Udział takich zespołów jak Rayo Vallecano i Mallorca w lidze La Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Estadio de Vallecas.