Mecz pomiędzy Mallorca i Rayo Vallecano zakończony wynikiem 2-1 na obiekcie Visit Mallorca Estadi dnia 2022-05-15 17:30

Mallorca vs Rayo Vallecano, wynik 2-1. W dniu 2022-05-15 17:30 na stadionie Visit Mallorca Estadi rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 37. Na przeciw siebie stanęły Mallorca i Rayo Vallecano.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Mallorca a Rayo Vallecano zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: V. Muriqi 13' 1-0 Jaume Costa P. Ciss 60' 1-1 Álvaro García Abdón Prats 90' 2-1 Pablo Maffeo

Żółte kartki Mallorca: Vedat Muriqi 45'

Żółte kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Główny arbiter meczu to Jose Luis Munuera Montero, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Mallorca stanie naprzeciw Osasuna, następne spotkania z drużynami Levante i natomiast Rayo Vallecano z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej oddani fani piłki nożnej śledzą poczynania w lidze La Liga. Fascynujące piłkarskie zespoły z tejże ligi i piłkarze jak Vedat Muriqi bardzo często zapewniły kapitalnym miłośnikom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Stale obserwujemy idealne asysty i gole, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące smaczku całemu widowisku. Potyczki pomiędzy zawodnikami bywają bardzo zajadłe, rzadko okazuje się, iż są to spotkania mało interesujące. To też warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych,śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Mallorca oraz Rayo Vallecano jak ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.