Mecz Mallorca - Celta Vigo, wynik 1-0

Po pierwszej połowie meczu między Mallorca a Celta Vigo wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2023-01-20 20:00 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki Regular Season - 18 pomiędzy Mallorca a Celta Vigo.

Gole strzelali: Dani Rodríguez 59' 1-0 Pablo Maffeo

Żółte kartki Mallorca: Iddrisu Baba 32' Predrag Rajković 76'

Żółte kartki Celta Vigo: Joseph Aidoo 86' Óscar Rodríguez 89' Fran Beltrán 90'

Czerwone kartki Celta Vigo:

Sędzią głównym tego spotkania był Juan Luis Pulido Santana, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Mallorca stanie naprzeciw Cadiz, następne spotkania z drużynami Real Madrid i Sevilla natomiast Celta Vigo podejmie Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Real Betis i Atletico Madrid.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni fani śledzą pasjonujące starcia, które dotyczą ligi La Liga. Uzdolnione zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak m.in. Iddrisu Baba Joseph Aidoo nieustannie sprawiają kapitalnym entuzjastom futbolu mnóstwo wrażeń. Nieustannie trafiamy na bezwzględne sytuacje na faul kończące się żółtą kartką, wyśmienite gole czy asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między graczami zdarzają się nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to zmagania statyczne. To też warto przeglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Mallorca i Celta Vigo z ligi La Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Visit Mallorca Estadi.