Mallorca kontra Valladolid, wynik meczu - 1-0

Mallorca kontra Valladolid, wynik końcowy 1-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Mallorca i Valladolid zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2023-01-07 17:30 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 16 pomiędzy Mallorca a Valladolid.

Gole strzelali: Abdón Prats 90' 1-0 Pablo Maffeo

Żółte kartki Mallorca: Martin Valjent 31' José Copete 61'

Żółte kartki Valladolid: Iván Fresneda 61' Kike Pérez 69' Kenedy 90'

Czerwone kartki Valladolid:

Główny arbiter spotkania to Valentin Pizarro Gomez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Mallorca zmierzy się już z Osasuna, następne spotkania z drużynami Celta Vigo oraz Cadiz. Kolejno natomiast Valladolid zmierzy się z Rayo Vallecano. Następne mecze zagra z drużynami Atletico Madrid oraz Valencia.

Kibice śledzą pasjonujące starcia, które tyczą się ligi La Liga. Złożone z utalentowanych napastników/obrońców piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak Martin Valjent Iván Fresneda często zagwarantowały swoim stałym sympatykom mnóstwo emocji. Walki pomiędzy drużynami ligowymi bywają zajadłe, niezwykle rzadko bywa, że są to mecze mało interesujące. Nieustannie obserwujemy niezwykłe gole czy asysty, ostre sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtego kartonika gwarantujące wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi La Liga. Mallorca i Valladolid jak ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Visit Mallorca Estadi.