Espanyol - Mallorca, wynik spotkania 2-1

Espanyol - Mallorca, wynik 2-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Espanyol a Mallorca zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2023-02-25 13:00 na obiekcie sportowym RCDE Stadium odbył się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Espanyol oraz Mallorca.

Gole strzelali: M. Braithwaite 22' 1-0 Aleix Vidal V. Muriqi 41' 1-1 Dani Rodríguez M. Braithwaite 51' 2-1 Nico Melamed

Żółte kartki Espanyol: José Gragera 74' Nicolás Melamed 83'

Żółte kartki Mallorca: I?igo Ruiz de Galarreta 62' Predrag Rajković 83'

Czerwone kartki Espanyol:

Główny sędzia meczu - Javier Alberola Rojas, Spain. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Espanyol stanie naprzeciw Valladolid, następne spotkania z drużynami Real Madrid oraz Celta Vigo a Mallorca z Elche. Następne mecze zagra z drużynami Real Sociedad oraz Real Betis.

Fani piłki nożnej śledzą bardzo interesujące poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Liczące się zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak José Gragera I?igo Ruiz de Galarreta niejednokrotnie zapewniły wyborowym entuzjastom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Wspaniałe walki pomiędzy graczami okazują się niezwykle nieustępliwe, nie często bywa, iż są to potyczki nie warte uwagi. Często obserwujemy książkowe bramki i asysty, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się czerwonym kartonikiem, które gwarantują wspaniałe przeżycia z meczu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi La Liga oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Espanyol oraz Mallorca oraz ich udział w lidze La Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, RCDE Stadium.