Spotkanie Getafe - Mallorca dnia 2022-12-30 16:00 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez: 2-0

W dniu 2022-12-30 16:00 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 15 pomiędzy Getafe a Mallorca.

Pierwsza połowa meczu między Getafe i Mallorca zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: Borja Mayoral 51' 1-0 E. Ünal Borja Mayoral 78' 2-0

Żółte kartki Getafe:

Żółte kartki Mallorca: Vedat Muriqi 27'

Czerwone kartki Getafe:

Główny sędzia spotkania - Javier Alberola. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Getafe zmierzy się już z Levante, następne spotkania z drużynami Sevilla i Espanyol natomiast Mallorca z Pontevedra. Następne mecze zagra z drużynami Valladolid i Osasuna.

Liczna grupa fanów piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzi poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Mocne futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak między innymi Vedat Muriqi nieprzerwanie zapewniają kapitalnym kibicom wiele przeżyć. Zmagania między drużynami bywają niezwykle zażarte, nie często okazuje się ostatecznie, iż mecze nie są interesujące. Stale zdarzają się wspaniałe asysty czy sytuacje podbramkowe, nieczyste faule zakończone czerwoną kartką, które dodają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać mecze futbolowe znanej ligi La Liga i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Getafe i Mallorca w lidze La Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Coliseum Alfonso Pérez.