Dnia 2023-09-16 16:30 miało miejsce spotkanie Celta Vigo kontra Mallorca zakończone wynikiem 0-1

W dniu 2023-09-16 16:30 na obiekcie sportowym Abanca-Balaídos rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 5 pomiędzy Celta Vigo a Mallorca.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Celta Vigo i Mallorca wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: V. Muriqi 85' 0-1 Dani Rodríguez

Żółte kartki Celta Vigo: Luca De La Torre 9'

Żółte kartki Mallorca: Matija Nastasić 14' Dani Rodríguez 87' Jaume Costa 90'

Czerwone kartki Celta Vigo:

Główny arbiter spotkania - José Luis Munuera Montero, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Celta Vigo zmierzy się już z Barcelona, następne spotkania z drużynami Alaves i Las Palmas. Kolejno natomiast Mallorca zmierzy się z Girona. Następne mecze zagra z drużynami Barcelona i Rayo Vallecano.

Coraz częściej zauważamy, że wierni kibice śledzą fascynujące potyczki, które tyczą się ligi La Liga. Utalentowane zespoły futbolowe i zawodnicy jak Luca De La Torre Matija Nastasić nierzadko zaserwowały pierwszorzędnym entuzjastom wiele wspaniałych wrażeń. Trafiamy na nieczyste faule, przechodzące do historii asysty i gole gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Walki pomiędzy graczami są nader zajadłe, rzadko bywa definitywnie, że spotkania nudzą kibica. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania piłkarskiej ligi La Liga i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Celta Vigo i Mallorca oraz ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Abanca-Balaídos.