Atletico Madrid vs Mallorca, wynik meczu 1-0

Wczoraj wieczorem na Estádio Cívitas Metropolitano odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Atletico Madrid i Mallorca. Ostatecznie, po pełnym zaangażowania starciu, zwycięstwo odniosła drużyna Atletico Madrid, pokonując swoich rywali rezultatem 1-0. Mecz ten rozegrany został w ramach 14. kolejki La Liga, a emocje sięgały zenitu, gdyż do przerwy żadna z drużyn nie zdołała otworzyć wyniku.

Mecz pomiędzy Atletico Madrid a Mallorca

W piątkowy wieczór na Estádio Cívitas Metropolitano odbył się mecz pomiędzy drużynami Atletico Madrid i Mallorca. Było to spotkanie z kolejki 14 La Liga, które zakończyło się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 20:00 czasu lokalnego, a głównym arbitrem był Juan Martinez Munuera z Hiszpanii.

W pierwszej połowie żadna z drużyn nie zdołała pokonać bramkarza przeciwnika, dlatego na przerwę obie ekipy schodziły przy bezbramkowym remisie 0-0.

Po przerwie emocje wzrosły, a kibice Atletico Madrid mieli okazję do radości w 64. minucie, kiedy to Antoine Griezmann zdobył bramkę, zapewniając swojej drużynie prowadzenie 1-0. Asystę przy tym trafieniu zanotował Hermoso.

W trakcie meczu żółtą kartkę otrzymali , zaś czerwoną kartkę ukarany został .

Kolejne mecze dla Atletico Madrid to starcia z Feyenoord, Barceloną oraz Almerią, natomiast Mallorca zmierzy się z Cadiz, Alaves oraz Valle Egüés.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny przez całe spotkanie, co z pewnością wpłynęło na wynik meczu.