Mecz między Mallorca i Sevilla dnia 2023-12-09 20:00 na obiekcie Estadi Mallorca Son Moix - 1-0

Mecz pomiędzy drużynami Mallorca i Sevilla zakończył się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy. Spotkanie odbyło się w ramach 16. kolejki La Liga na Estadi Mallorca Son Moix. Wynik na przerwę to 1-0.

Relacja z meczu

Estadi Mallorca Son Moix gościł emocjonujące starcie piłkarskie pomiędzy miejscową drużyną Mallorca a gośćmi, drużyną Sevilla. Mecz odbył się w ramach 16. kolejki La Liga o godzinie 20:00. Sędzią głównym spotkania był Javier Alberola Rojas z Hiszpanii.

W pierwszej połowie meczu obie drużyny zaprezentowały wysoką jakość gry, starając się zdobyć przewagę nad rywalem. To jednak zawodnicy gospodarzy szybko objęli prowadzenie, gdy w 11. minucie C. Larin strzelił bramkę po asyście Samú Costy, ustalając wynik na 1-0.

Mecz był pełen napięcia i zaangażowania, co przełożyło się na kartkowanie przez sędziego. Youssef En-Nesyri z Sevilli został ukarany żółtą kartką w 45. minucie, podobnie jak Jaume Costa z Mallorcy w 68. minucie. Kolejne żółte kartki otrzymali Boubakary Soumaré z Sevilli w 74. minucie oraz Abdón Prats z Mallorcy w 90. minucie.

Ostateczny wynik meczu to 1-0 na korzyść drużyny gospodarzy, którzy cieszyli się z ważnych trzech punktów na swoim boisku. Atmosfera na stadionie była niesamowita, a kibice nie szczędzili wsparcia swoim ulubieńcom na boisku.

W kolejnych meczach Mallorca zmierzy się z Almerią, Osasuną i Realem Madryt, natomiast Sevilla będzie musiała stawić czoła Lens, Getafe oraz Granadzie CF. Mamy nadzieję, że kolejne spotkania również dostarczą równie wielu emocji i niezapomnianych chwil.