Spotkanie Almeria kontra Mallorca zakończone wynikiem 0-0

Dnia 17 grudnia 2023 roku o godzinie 13:00 na stadionie Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos, drużyny Almeria i Mallorca rozegrały mecz w ramach 17. kolejki La Liga. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 0-0, a wynik na przerwę również wskazywał na brak bramek.

Almeria kontra Mallorca - relacja z meczu

Dziś na Estadio de los Juegos Mediterráneos odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Almeria i Mallorca. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 0-0, ale emocji na boisku nie brakowało.

Początek meczu okazał się być bardzo wyrównany. Obie drużyny starały się przejąć inicjatywę, jednak żadna nie zdołała znaleźć drogi do bramki przeciwnika. W pierwszej połowie nie padły żadne bramki, mimo kilku groźnych sytuacji.

W 5. minucie Lucas Robertone otrzymał żółtą kartkę za faul, co pokazało, że gospodarze są dzisiaj gotowi na walkę o zwycięstwo. Jednak rywale również nie zamierzali odpuścić, co potwierdza żółta kartka dla Matiji Nastasića w 89. minucie.

Druga połowa również nie przyniosła zmiany wyniku, mimo że obie drużyny starały się zdobyć bramkę. W końcówce meczu emocje sięgnęły zenitu, a sędzia musiał interweniować, karując Iddrisu Babę z Almerii w 73. minucie oraz Léo Baptistão w 83. minucie.

Ostatecznie, mimo zaangażowania obu zespołów, mecz zakończył się remisem. Almeria może jednak być zadowolona z wyniku, a kibice obu drużyn mieli okazję obejrzeć zacięte starcie na boisku.

Następne spotkania dla Almerii to starcia z takimi rywalami jak Barcelona, Osasuna oraz Girona, natomiast Mallorca zmierzy się z Osasuną oraz Realem Madryt.