Mecz Mallorca vs Levante zakończony wynikiem 1-0 na stadionie Iberostar Estadi

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Mallorca i Levante wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-10-02 14:15 na obiekcie sportowym Iberostar Estadi odbył się mecz ligi La Liga kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Mallorca oraz Levante.

Gole strzelali: I. Baba 74' 1-0 P. Maffeo J. L. Morales 85' 1-1 J. L. Morales

Żółte kartki Mallorca: I. Baba 41' J. Costa 65' J. Mboula 84' A. Ndiaye 90'

Żółte kartki Levante: R. Marti 40' G. Melero 45' Rober Pier 86' Pepelu 88'

Czerwone kartki Levante:

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Mallorca stawi czoła Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Valencia oraz Sevilla natomiast Levante podejmie Getafe. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Dzisiaj liczna grupa fanów piłki nożnej z entuzjazmem śledzi potyczki, które odbywają się w lidze La Liga. Fascynujące zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak I. Baba R. Marti wielokrotnie sprawiają wspaniałym entuzjastom mnóstwo niesamowitych emocji. Nieustannie obserwujemy wyśmienite asysty czy sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje na faul, które dodają wyjątkowe wrażenia z meczu. Cieszące oko zmagania pomiędzy graczami z ligi okazują się niezwykle zagorzałe, nie często bywa, że potyczki nie są warte uwagi. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi La Liga. Mallorca i Levante oraz ich udział w La Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Iberostar Estadi.