Mecz między Celta Vigo i Mallorca zakończony wynikiem 4-3 na obiekcie Abanca-Balaídos dnia 2022-03-06 17:30

Dnia 2022-03-06 17:30 na stadionie Abanca-Balaídos odbył się interesujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 27. Zmierzyły się Celta Vigo i Mallorca.

Pierwsza część spotkania między Celta Vigo a Mallorca zakończyła się wynikiem 2-1. Końcowy wynik meczu to 4-3.

Gole strzelali: Thiago Galhardo 13' 1-0 G. González 17' 1-1 Jaume Costa Denis Suárez 25' 2-1 Iago Aspas J. Aidoo 49' 2-2 Iago Aspas 61' 3-2 F. Cervi Salva Sevilla 87' 3-3 Iago Aspas 90' 4-3

Żółte kartki Celta Vigo: Fran Beltrán 6' Renato Tapia 71' Hugo Mallo 78' Brais Méndez 82' Hugo Mallo 86'

Żółte kartki Mallorca: Vedat Muriqi 66' Antonio Raillo 80' Rodrigo Battaglia 90' Ángel Rodríguez 90'

Czerwone kartki Celta Vigo: Hugo Mallo 86'

Czerwone kartki Mallorca: Manolo Reina 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Miguel Angel Ortiz Arias, Spain. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu Celta Vigo stanie naprzeciw Villarreal, następne spotkania z drużynami Real Betis i Real Madrid. Kolejno natomiast Mallorca podejmie Real Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Espanyol i Getafe.

Oddani kibice z dużym zapałem śledzą potyczki, które odbywają się w lidze La Liga. Liczące się drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak przykładowo Fran Beltrán Vedat Muriqi wielokrotnie zaserwowały wyborowym fanom wrażenia sięgające zenitu. Niesamowite walki między zawodnikami z ligi bywają zajadłe, nie często okazuje się, że mecze nas męczą. Regularnie obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, efektowne asysty czy gole gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi La Liga i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Celta Vigo oraz Mallorca z ligi La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Abanca-Balaídos.