Mecz pomiędzy Mallorca oraz Real Sociedad dnia 2022-03-02 20:00 na stadionie Visit Mallorca Estadi - 0-2

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Mallorca a Real Sociedad wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2022-03-02 20:00 na stadionie Visit Mallorca Estadi odbył się znakomity mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 21 pomiędzy Mallorca a Real Sociedad.

Gole strzelali: David Silva 35' 0-1 Mikel Merino Mikel Merino 62' 0-2

Żółte kartki Mallorca:

Żółte kartki Real Sociedad: Mikel Merino 52' Álex Remiro 75'

Czerwone kartki Real Sociedad:

Główny arbiter spotkania to Mario Melero Lopez, Spain. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Mallorca zmierzy się już z Real Madrid, następne spotkania z drużynami Espanyol oraz Getafe a Real Sociedad podejmie Alaves. Następne mecze zagra z drużynami Sevilla oraz Espanyol.

Bardzo często wielu kibiców śledzi potyczki, które mają miejsce w lidze La Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny z tej ligi oraz piłkarze jak Mikel Merino stale zapewniają swoim kibicom emocje zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi zdarzają się bardzo bezkompromisowe, nie często okazuje się, że mecze nas męczą. Zdarzają się brutalne sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem, przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi La Liga oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Mallorca oraz Real Sociedad i ich udział w La Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Visit Mallorca Estadi.