Mallorca vs Getafe, wynik spotkania 3-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Mallorca oraz Getafe zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

W dniu 2023-04-23 16:30 na stadionie Visit Mallorca Estadi odbył się mecz ligi La Liga kolejki 30. Zmierzyły się ze sobą Mallorca i Getafe.

Gole strzelali: Borja Mayoral 23' 0-1 Luis Milla Lee Kang-In 56' 1-1 Raíllo 64' 2-1 Ruíz de Galarreta Lee Kang-In 90' 3-1 Raíllo

Żółte kartki Mallorca: Antonio Raíllo 64' Iñigo Ruiz de Galarreta 88'

Żółte kartki Getafe: Omar Alderete 32' Gonzalo Villar 87' Jaime Mata 90'

Czerwone kartki Getafe:

Sędzią głównym tego spotkania był Pablo Gonzales Fuertes, Spain. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Mallorca zmierzy się już z Atletico Madrid, następne spotkania z drużynami Athletic Club i Girona a Getafe z Almeria. Następne mecze zagra z drużynami Espanyol i Celta Vigo.

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi bardzo interesujące poczynania w lidze La Liga. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak Antonio Raíllo Omar Alderete nieprzerwanie sprawiają własnym kibicom wiele niezapomnianych wrażeń. Przyciągające uwagę walki pomiędzy drużynami ligowymi są niezwykle bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż są to spotkania mało interesujące. Obserwujemy nieczyste faule, książkowe asysty oraz gole dodające wyjątkowe przeżycia z meczu. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi La Liga. Udział takich zespołów jak Mallorca oraz Getafe w lidze La Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.