Mecz Mallorca - Barcelona, wynik końcowy 2-2

Mallorca - Barcelona 2-2. Dnia 2023-09-26 19:30 na stadionie Estadi Mallorca Son Moix rozegrał się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Mallorca oraz Barcelona.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Mallorca oraz Barcelona wynik to 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: V. Muriqi 8' 1-0 Antonio Sánchez Raphinha 41' 1-1 Abdón Prats 45' 2-1 V. Muriqi Fermín 75' 2-2 Raphinha

Żółte kartki Mallorca: Dani Rodríguez 48' Matija Nastasić 61' Giovanni González 84' Siebe Van Der Heyden 90'

Żółte kartki Barcelona: Oriol Romeu 36'

Czerwone kartki Mallorca: Pablo Maffeo -5'

Czerwone kartki Barcelona:

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Ruiz Aguilera, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Mallorca zmierzy się już z Valencia, następne spotkania z drużynami Real Sociedad oraz Getafe. Kolejno natomiast Barcelona z FC Porto. Następne mecze zagra z drużynami Granada CF oraz Athletic Club.

Mnóstwo fanów z entuzjazmem śledzi pasjonujące potyczki, które tyczą się ligi La Liga. Mocne piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak przykładowo Dani Rodríguez Oriol Romeu raz za razem zaserwowały wspaniałym entuzjastom futbolu emocje z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi są zagorzałe, nie często okazuje się ostatecznie, że potyczki nas nudzą. Obserwujemy przepiękne gole czy asysty, bezwzględne faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać widowiska piłkarskie ligi La Liga. Mallorca oraz Barcelona i ich udział w La Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Estadi Mallorca Son Moix.