Girona - Mallorca, wynik meczu - 5-3

Dnia 2023-09-23 12:00 na obiekcie sportowym Estadi Municipal de Montilivi odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 6 pomiędzy Girona a Mallorca.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Girona i Mallorca wynik wynosił 4-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5-3.

Gole strzelali: V. Muriqi 4' 0-1 David López 26' 1-1 D. Blind A. Dovbyk 33' 2-1 Iván Martín 37' 3-1 Sávio Y. Herrera 45' 4-1 Sávio 57' 5-1 A. Dovbyk Abdón Prats 88' 5-2 Abdón Prats 90' 5-3 Darder

Żółte kartki Girona: Iván Martín 79'

Żółte kartki Mallorca: Jaume Costa 31' Samuel Costa 31' Manu Morlanes 33' Dani Rodríguez 38' Matija Nastasić 90'

Czerwone kartki Girona:

Główny sędzia meczu to Pablo Gonzales Fuertes, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Girona stawi czoła Villarreal, następne spotkania z drużynami Real Madrid oraz Cadiz. Kolejno natomiast Mallorca z Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami Rayo Vallecano oraz Valencia.

Coraz częściej zauważamy, iż oddani kibice śledzą ekscytujące poczynania, które odbywają się w lidze La Liga. Fascynujące zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Iván Martín Jaume Costa nierzadko zaserwowały wyborowym sympatykom mnóstwo przeżyć. Trafiamy na wyśmienite sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Niesamowite potyczki między piłkarzami z ligi są zagorzałe, rzadko bywa jednoznacznie, iż zmagania nas nudzą. Dlatego też warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz oglądać mecze futbolowe ligi La Liga. Girona i Mallorca i ich udział w La Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Estadi Municipal de Montilivi.