Na obiekcie Estadio de Mestalla miał miejsce mecz Valencia vs Mallorca: wynik końcowy 1-2

W dniu 2022-10-22 16:30 na stadionie Estadio de Mestalla odbył się mecz ligi La Liga kolejki 11 pomiędzy Valencia a Mallorca.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Valencia a Mallorca wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Gole strzelali: E. Cavani 52' 1-0 V. Muriqi 66' 1-1 Lee Kang-In 83' 1-2 Dani Rodríguez

Żółte kartki Valencia: Gabriel Paulista 65' Yunus Musah 70' Hugo Guillamón 90'

Żółte kartki Mallorca: Rodrigo Battaglia 15' Vedat Muriqi 60' Iñigo Ruiz de Galarreta 86' Dani Rodríguez 90' Antonio Raíllo 90'

Czerwone kartki Valencia:

Główny sędzia spotkania - Jose Maria Sanchez Martinez, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Valencia stawi czoła Barcelona, następne spotkania z drużynami Real Sociedad oraz Real Betis natomiast Mallorca podejmie Espanyol. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal oraz Atletico Madrid.

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów futbolu śledzi starcia w lidze La Liga. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak Gabriel Paulista Rodrigo Battaglia nierzadko zaserwowały kapitalnym entuzjastom futbolu mnóstwo wrażeń. Stale zdarzają się brutalne faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki, wyśmienite asysty oraz bramki, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Walki pomiędzy zawodnikami okazują się zagorzałe, nie często zdarza się, że są to widowiska nużące. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich iśledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Valencia i Mallorca oraz ich udział w La Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Estadio de Mestalla.